Reference

...aneb co říkají klienti

video reference

Petra Kubaščíková, šéfka logistiky

Alexandra Petrů, učitelka na VŠ

Markéta Zubalová, účetní

textové reference

Na Mirku jsem narazila v podstatě náhodou, hned jak jsme spolu prvně mluvily, jsem věděla, že Mirka je ta správná osoba. A i při osobním setkání musím říct, že z Mirky přímo srší nadšení z toho, co dělá. Dokáže namotivovat, sestavit pestrý a velice chutný jídelníček podle preferencí strávníka. Do začátku jsem dostala spoustu informací. Cílem bylo dostat se na ideální váhu, tzn. úbytek asi 7 kilo v podstatě jen stravou, protože sportovní aktivitu jsem měla ze zdravotních důvodů omezenou na minimum. Přípravě jídla jsem věnovala většinou ráno cca 1 hodinu, někdy večer den předem. Samotnou mě překvapilo, jak to šlo všechno hladce, začala jsem přemýšlet o svém stravování a moc mě to baví. Velkým plusem jídelníčku je to, že zmizela chuť na sladké. Jsem překvapená, jak výborně můžou chutnat sladká jídla bez cukru, nebo vhodně dochucené tofu v jídle (segedín - to je fakt pecka, dělala jsem ho už několikrát), zamilovala jsem si kaše „overnight“. Kdykoli jsem potřebovala konzultaci, Mirka byla připravená, ale zároveň jsem se necítila jak pod drobnohledem, byla to moc příjemná spolupráce, z které máme radost, doufám, že obě dvě :o) A výsledek – jídelníček jsem rozšířila o spoustu surovin, které jsem nepoužívala, cítím se skvěle, plná energie a na své nejoptimálnější váze.
Jitka PeroutkováTechnolog potravin
Chytrý jídelníček EAT-PLAN je skvělý pomocník, doslova za pár korun hraje neuvěřitelnou muziku! Naučil mě, jaké porce jsou pro mě ideální, spoustu nové inspirace, jak vařit, co s čím kombinovat, objevila jsem velké množství nových chutí. Zhubla jsem, co jsem chtěla a teď se díky chytrému jídelníčku udržuji na své váze - a to mi taky všechno sám spočítá, přepočítá velikost receptu i potřebnou energii, kterou musím najíst, abych nehubla a ani nepřibírala. Takže mám jistotu, že mi nehrozí žádný jojo efekt. Má to velkou výhodu v tom, že ten jídelníček mám napořád a když třeba přidám sportovní aktivitu, tak mi zase propočte na míru, kolik bych toho měla jíst. Nemusím si tedy pokaždé platit službu na sestavení jídelníčku, ale tenhle EAT-PLAN mi to sám napočítá! Vařím podle něj pro celou rodinu a nemůžeme si jídla vynachválit - jsou rychlá, výborná chuťově, pestrá… A Mirka je připravená kdykoli poradit a pomoct. Je vidět, že je to člověk na svém místě!
Jarka TesařováManažerka fitness centra
Mirku jsem vyhledal proto, že jsem potřeboval nejen zhubnout, ale celkově udělat něco se svým zdravotním stavem. Měl jsem vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, zadýchával jsem se, a celkově jsem si připadal trochu jako slon. 🙂 Začali jsme na tom pracovat úpravou stravy, přidal jsem lehký pohyb, a jsem překvapen, jak to jde dolů. Změna stravy je teda dost rapidní. V jídelníčku mám méně masa, více rostlinné stravy a musím říct, že mi to nejen chutná, ale cítím se po tom lehčí a plný energie. Maso mi nechybí, protože ho mám nahrazené jinými věcmi. Hodně se mi líbí zajímavé snídaně. Jídlo mi vaří manželka a ta je s tím tedy taky spokojená, jí ho se mnou a pochvaluje si tu jednoduchost a rychlost. A doktorka je překvapená z mého krevního obrazu.
Ing. Petr LhotaManažer kvality
Jídelníček mě mile překvapil, recepty výborné, rychlé na přípravu a chuťově opravdu dobré. Jídlo jsem si připravovala vždy den dopředu na následující den a zabralo mi to přibližně hodinku. Naučila jsem se používat spoustu nových surovin a objevila jsem díky Mirce hodně nových chutí. 🙂 Vždy když jsem měla k něčemu dotaz, Mirka byla na příjmu a ve všem. co jsem potřebovala, mi poradila. Nyní si dokáži sestavit denní plán stravování přibližně v rámci mých potřeb... Nemusím už si vážit suroviny. Mám širší rozhled o dostupných a chutných potravinách. Až mi třeba někdy dojdou nápady, určitě nebudu váhat Mirku oslovit. 🙂 Do redukčního plánu jsem šla s cílem dostat se na mou ,,pohodlnou" váhu 75 kg, což se mi podařilo během 4 týdnů. Za 4 týdny jsem shodila 4,5 kg a míry šly dolů o 15,4 cm.
Michaela KoskubováManažerka obchodního domu
Pracuji na směny a řešit jídlo pro mě bylo utrpení. Nevěděla jsem, co jíst, kdy a kolik toho jíst a tak jsem jedla špatně. Přibírala jsem na váze, ale zároveň jsem byla podvyživená živinami. Na Mirku jsem se obrátila proto, že jsem potřebovala zhubnout, ale také pomoct s plánováním jídla. Nastavili jsme plán tak, že nejprve jsem začala vyživovat tělo, a pak jsem začala redukovat hmotnost. Měla jsem veliký problém to množství jídla ujíst, nebyla jsem vůbec zvyklá jíst tolik. Ale po cca 14 dnech pravidelného jezení jsem už začínala i pociťovat hlad. Kila začala jít dolů JEN jídlem paradoxně, necvičila jsem. Za 4 týdny jsem dala dolů 3kg. Recepty mi chutnaly, nebyly náročné na přípravu, nadchly mě hodně kaše, zajímavá pestrá strava. Naučila jsem se jíst, naučila jsem se různé kombinace jídel, pochopila jsem, že tím, že nebudu jíst, tak mi to nic nedá, rozhodně ne kila dolů! Zlepšilo se mi zdraví, zmizela únava a začala jsem pociťovat větší energii. Mirku bych rozhodně doporučila všem i díky jejímu přístupu. Velice dobrá zpětná komunikace, kdykoli jsem něco potřebovala, byla k dispozici a poradila, třeba co čím nahradit atd…
Markéta HaramulováOperátorka ve výrobě
S Mirkou spolupracuji už pár měsíců. Začaly jsme ve stavu, kdy jsem se bála vzít do pusy i ovoce, abych nemusela přemýšlet, kolik to má v sobě cukru. Takže jsem se dostala do fáze, kdy jsem nejedla skoro nic, ač to na mě nevypadá. 🙂 I hubnutím se dá totiž ztloustnout. Musím moc pochválit Mirky přístup, protože díky jídelníčku a jejímu přístupu, i tomu, jak mi to nastavila, mi odbourala spoustu strašáků a hlavně mi i změnila pohled na stravu. Právě díky jejímu jídelníčku jsem byla konečně schopná nějaký jídelníček dodržovat. Není to totiž poprvé, co držím nějakou "dietu". Určitě palec nahoru za přesnost v jídelníčku, za jednoduchost, za přístup - protože Mirka vám dokáže předat neuvěřitelný zápal pro věc. Ona sama je taková pozitivní bytost, která kolem sebe rozdává veškerou energii, takže je to moc příjemné s někým takovým spolupracovat... Více ve videoreferenci níže
Markéta ZubalováÚčetní
Spolupráce s Mirkou mi otevřela oči ve spoustě věcech. Moje stravovací návyky byly hrozné, začala jsem jíst rostlinnou stravu a měla jsem ji špatně poskládanou, nevěděla jsem, co si připravovat k jídlu a nerozuměla jsem vůbec světu bílkovin, sacharidů a vláknině. Mirka mi nastavila stravovací plán, díky kterému jsem si začala na jídle skutečně pochutnávat. Přestala jsem se cítit unaveně a dokonce odezněly i chutě na sladkosti. Jídlo je rychlé a jednoduché na přípravu, což mi vyhovuje, protože nechci trávit všechen svůj volný čas v kuchyni. 🙂 Ale na druhou stranu musím říct, že mě téma jídlo začalo mnohem víc bavit a zajímat. Mirku rozhodně doporučuji všema deseti, protože z ní srší ta pozitivní energie a zapálení pro stravování.
Petra VodičkováHlavní účetní
Mirka mi pomohla zhubnout. Za svůj život jsem zkusila už několik různých diet a vždycky jsem po nich akorát znovu nabrala, rozhodila si celý metabolismus a z toho i psychiku. Díky Mirce jsem nejen sundala svých vytoužených 8kg dolů, ale hlavně jsem pochopila, jak to naše tělo vlastně celé funguje, co pro hubnutí potřebuje a co jsem dělala celou tu dobu špatně… Takže 6* z 5* za její skvělý přístup a společné dosažení cíle!
Martina SalačováUčitelka v MŠ
Mirku mi doporučila kamarádka. Ukázala mi její jídelníčky a tak mě navnadila, že jsem Mirku musela oslovit a poprosit o pomoc. Přecházela jsem totiž z LOW CARB a měla strach, že kila půjdou nahoru. A nejen, že nešla, ale podařilo se mi i něco shodit a nabrat zpět energii, která mi chyběla. Jídla mě tak nadchla, že jsem si nakonec musela ještě přikoupit další jídelníčky. S Mirkou je skvělá spolupráce, osobně jsme se nesetkaly, ale po telefonu a ve zprávách zní moc příjemně.
Gabča NovotnáKosmetička
Mirka je neuvěřitelně inspirativní člověk, s velkým nadhledem, pozitivním přístupem a velkým pochopením pro druhé. Naší snahou nebyla redukce váhy, nicméně už delší dobu se stará o transformaci mého životního stylu, uspořádání priorit, a také mi plánuje a tvoří jídelníčky na míru, které jsou chuťově perfektní, vyvážené a cítím se po nich plná energie. S naší spoluprací jsem maximálně spokojená, věřím, že jsme společně našly životní balanc, který bych chtěla žít.
Sabča DostálováSpecialistka na investiční účetnictví
Eat with Love mi změnilo pohled na stravování. Konečně ve svých 30 letech rozumím etiketám, vím, co mám jíst a co úplně vhodné není, byť se zdá, že to vypadá zdravě a už mě tolik nestraší vážení potravin a pojmy jako příjem, výdej energie, kcal a pod. Mirka mi strašně pomohla i s vařením. Pro mě pomalu noční můra, ale jí se podařilo mi k vaření nastavit lepší přístup. Navrhla mi jídelníček, který jsem byla schopná tvořit i sama a zahrnula mě spoustou receptů, které jsou rychlé a tak netrávím v kuchyni většinu svého života. A to přesně jsem od výživové poradkyně chtěla! Díky 🙂
Gábi DavídkováKameramanka na vlastní pěst